Samsung Galaxy Ace S5830i özellikleri

Teknoloji devi Samsung şirketinin akıllı telefon serisinden Galaxy Ace S5830i modeli sınıfında en çok akıllı cihazlar arasında yer alıyor.

 

3.5 inc ekran büyüklüğünde  sahip Samsung Galaxy Ace S5830i, internet bağlantısı kullanmak için 3G ve wi-fi özelliklerini içinde barındırıyor. Android işletim sisteminin yüklü olarak gelen telefona Android Store’dan indirebilme imkanının olduğu uygulama ve oyunlarla istediğiniz gibi kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz.

640 saate kadar bekleme süresi, 11 saate kadar da konuşma süresi gibi imkanları size sunan Samsung Galaxy Ace S5830i,  içinde bulunan 158 Megabyt dahili olan hafızanın  micro sd girişi ile arttırabileceğinizi hatırlatalım.

5 mp kamera ile sesli olarak video kayıt yapabiliyor ve kaliteli foroğraf çekebilme imkanı sunuyor. entegre flaş desteğini de telefonda bulunmakta.

Samsung Galaxy Ace fiyatı ne kadar?

Telefonun şu an ortalama fiyatı 600-690 tl civarında

Telefonu aldığınız zaman kutu içeriğinde şarj aleti, kulaklık, 2 gb hafıza kartı, bilgisayar usb bağlantı kablusu ve beyaz ve siyah olmak üzere 2 adet arka kapak veriliyor.

 

Samsung Galaxy Ace S5830i video inceleme:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir