Sakallı ip Halı ve Paspas Örnekleri

Sakallı ip ile Harika Halı ve Paspaslar

Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz, görüntü ve tasarımıyla ayrıyetten kullanılan malzemesi ile hoş bir görüntü olan sakallı ile yapılan halı ve paspas modellerini sizlere tanıtacağız, örnek almak isteyenlere yardımcı olacağız.

Sakallı ip isminden de anlaşılacağı gibi uzun uzun iplerden oluşuyor. Sadece halı ve paspas yapılmıyor aslında. Sakallı ipten perde modelleri, sakallı ip kullanarak yapılan klozet modellerine rastlamak mümkün. Site içi arama yaparak diğer modellere de bakabilirsiniz. Bir çok renk ve desenlerde olan bu paspas ve halı modellerinde ayrıca gül, papatya, gibi çiçek motiflerinin yanı sıra nazar boncuğu modelleri popüler örnekler arasında yer almaktadır. Evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Balkonda, oturma odasında, evinizin tam giriş tarafında aklına gelecek her yerde oldukça şık ve güzel duracağından emin olabilirsiniz. Güzel duruşunun yanı sıra tatlı bir görünümü ile çok tercih edilen elemeği örneklerindendir.

Ayrıca sakallı ipten yapılan perdeler ile halı ve paspas modellerini bir arada, aynı ortamda kullanarak farklı ve tarz bir kombinasyon oluşturabileceğinizi hatırlamak isteriz.

Sakallı ipten yapılan halı ve paspas modellerinin yapılışı açıklamalı ya da videolu olarak şuan için sitemize eklenmemiştir. Yapılışını göndermek için aşağıda yer alan yorum gönderme bölümünü kullanabilirsiniz.

Sakallı ip modellerini büyüt olarak görüp, detaylı incelemek için ilk sıradaki resme tıklayın, ardından diğer sakallı ip örneklerine de bakabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir