Nako Örgü Modelleri

Birçok örgü modelini sizler için derledik. Ağırlıklı olarak bebeklerinize özel olarak hazırlanmış olan giysi, kıyafet modellerini bulunmaktadır.

Ayrıca örgüden yapılmıış olan uzun bayan çorabı, örgü elemeği verilerek hazırlanmış çantalar, bir çok renk, desen ve motiflerde olan hırka örnekleri ayrıca kırmızı renklerin hakim olduğu bebek tulumu bulunmaktadır. Hem erkek hem de kız bebeklerinze kullanabilirsiniz.

Kız çocuklarına özel olarak hazırlanmış modelleri de ekledik. Renk renk, desen desen hırkalar, etekler bu örgü modelleri kataloğunda bulunmaktadır.

Örgü modellerine bakmak için ilk modele tıklayınız, ardından resmin büyük halini görebilirsiniz.

Bilindiğin üzere bir zamanlar Show TV ekranlarından yayınlanan Derya Baykal‘ın sunduğu Deryalı Günler programının sponsoru Nako el örgü iplikleri firmasıydı. Derya Baykal şuan KanalTürk televizyonunda Deryanın Dünyası programı ile yayında…

Herhangi bir modelin açıklamasını sitemize göndererek diğer kullanıcıların  görmesini istiyorsanız, nako örgü modelleri konu başlığının altında bulunan “yorum göndermek istiyorum” bölümünü kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir