Etiket arşivi: Tesettürlü Abiye Modelleri

Kapalı Abiye Modelleri

Kapalı (tesettürlü) hanımların tercih edebileceği abiye elbise modellerinden derlenen örnekleri sizlere sunuyoruz. Açık bayanlara sunulan elbise modelleri kadar, tesettürlü hanımlar için de  aynı tarzda ve renklerde üretimler birçok giyim firması tarafından da yapılmaktadır. Birçok alternatife cevap verebilecek kadar yoğun olarak piyasada bu türk ürünler satılmaktadır. Düğünlerde, kına gecelerinde ya da herhangi bir balo tarzı ortamlara rahatlıkla uyum sağlayabilecek modelleri aşağıda bulabilirsiniz. Her tür renkten elbisenin ayrı bir güzelliği elbette vardır. Fakat siz ne dersiniz, bilemiyoruz ama bana göre siyah rengin ayrı bir yeri,  ayrı bir güzelliği ve asaleti var. Özellikle abiye  gece elbiselerinde siyah rengi çok şık duruyor. Abartı renklerden uzak olması en çok tercih sebepler arasında yer alıyor.

Tesettürlü Abiye Gece Elbiseleri

Tesettürlü abiye elbiselerin fiyatları ortalama olarak eğer güzel birşey arıyorsanız. 200 liradan başlayıp 600-700 lira ve üstü rakamlara çıkabiliyor.
Modelleri büyük resim şeklinde görmek için resimlerin üzerine tıklayınız. “Sonraki Resim” yazısını tıklayınca diğer elbiseyi büyütüp, detayları inceleyebilirsiniz.