Aylık arşivler: Ağustos 2012

İnternetten TC Numarası ile Adres Bulma

Yüksek Seçim Kurulu sitesi aracılığı ile Adres bulma (ikamatgah) işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca YSK sitesi aracılığı ile seçmen sandığı sorgulama işlemi de yapılmaktadır.

bu linke tıklayıp açılan sayfadaki(aşağıdaki bilgiler) detayları girmelisiniz.

 

Nüfusa Kayıtlı Olduğu İl
Nüfusa Kayıtlı Olduğu İlçe
T.C.Kimlik Numarası
Cilt No
Aile Sıra No
Sıra No
Resim Doğrulama

Bebekler için Eğlenceli ve Eğitici Oyuncaklar

Bebeklerin sağlıklı olarak gelişim göstermesi için eğitimlerine yardımcı oyuncakları kullanabilirsiniz.

 

Bebeklerde erken yaşta eğitim çok önemlidir. Bunun için hem bebeği sıkmadan, bunaltmadan hem de eğlenceli bir şekilde eğitimlerini sürdürmek için bu tür oyuncakları kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken birşeyden sizlerece bahsetmekte yarar var. Oyuncakları alırken sağlıklı olması konusunda dikkat ediniz. Herkesin bildiği gibi Çin malı oyuncaklar bebek sağlığına olumsuz etkiler verebiliyor. Bu yüzden çocukklarına oyuncak alırken bu konuyu göz önünde bulundurmanızda yarar var.

bu oyuncakları online olarak internet üzerinden satın alabilme imkanına sahipsiniz. Başta hepsiburada olmak üzere oyuncak üretimi yapan firmaların alışveriş sitelerindende temin edebilirsiniz.

Bebek oyuncak fiyatları genel olarak 10 liradan başlayıp 100 liraya kadar çıkmaktadır. ( Aşağıdaki oyuncaklar için geçerlidir)

Kışlık Elbise-Ayakkabı ve Çanta Modelleri

Ağustos aylarının son günlerini yaşarken, artık sonbaharın etkilerini hissetmeye yavaş yavaş başlıyoruz. Elbise dolaplarındaki yazlık elbiselerinin yerini artık yavaş yavaş kışlık elbiselerin almasının vakti geldi sayılır.

Aşağıdaki LCW Waikiki ürünleri olan çantalar, ayakkabılar, elbiseler, pantolon gibi bir çok ürüne ulaşabilirsiniz. Fiyat olarakta uygun olan bu elbiseler ile kış mevsimine hazırlanabilirsiniz.

İlginç Ev Ürünleri

Evinizde farklılık oluşturmak istiyorsanız sizlere için aşağıda sunduğumuz örneklere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Artık bilindik sehpalardan sıkıldınız mı? ya da bilindik çekyat tarzı koltuklardan farklı birşeyler mi görmek istiyorsunuz? bu ve daha fazlası için yapmanız gereken aşağıdaki ilginç ev ürünleri resimlerine bakmak.

Belki sizde bir fikir uyandırabilir.

Samsung Akıllı Telefon Modellerinin Resimleri

Akıllı telefon piyasasının en kaliteli markalarından birisi olan Samsung Akıllı telefon modellerini sizler için derledik.
En çok satılan bu akıl telefonlardan siz hangisini kullanıyorsunuz? ya da almayı düşünüyorsunuz? Konu altındaki yorum bölümünü kullanarak yorum gönderebilirsiniz.