Aylık arşivler: Nisan 2012

BlackBerry 10 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

BLACKBERRY 10 NE ZAMAN ÇIKIYOR?

İş dünyasınam yönelik olmasıyla ilgi çeken BlackBerry, yeni model ürününün ne zaman çıkacağı hakkında piyasada söylentiler çıkmaya devam ediyor.

N4BB tarafından yapılan açıklamaya göre;

Blackberry 10 dokumak ekran özelliğine sahip olacak. Çıkış tarihi ise söylentilere göre Ekim 2012

Örgü Lif Modelleri

Tamamen elemeği, göznuru olan marifetli eller ile hazırlanmış örgü lif modelleri

Kırmızı, beyaz, sarı, yeşil, pembe gibi renklere sahip bir çok lif modeline aşağıda hazırladığımız resim galerisi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Gelin damat örneğinin işlendiği lif, çeyizlerinizde yerini alacak bu lifler ile görsel bir çeyiz hazırlayabilirsiniz.

Çocuklarınızı banyoya sevdirebilmek için lif modellerinin üzerine sevimli hayvan figürleri, çiçek resimleri işleyerek kullanabilirsiniz. Bir çok renkde kullanabileceğiniz fil modellerinin yapılışı sitemize eklenememiştir. Örgü ve elişinin ustası Derya Baykal Lif Modellerine programlarında sık sık  yer veriyor. Eğer siz göndermek istiyorsanız sitemizin altındaki yorum gönder bölümünü kullanarak lif yapımında kullanılan malzemeleri ve açıklamasını anlaşabilir bir şekilde yazıp bize gönderebilirsiniz. Sitemizdeki kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Lif modellerini büyütmek için resmin üzerine tıklayıp, lif örnekleri galerisini dolaşabilirsiniz.

Boyner Evde 2012 Ürünlerini Gördünüz mü?

Boyner, Boyner Evde ismini verdiğini 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu bu bu kez evinizi, ofisinizi güzelleştirecek.

Mobilyadan ev tekstiline, mutfak malzemelerine kadar bir çok ürünün bulunduğu yeni sezon ürünleri ile mükemmeli yakalayabilirsiniz.

Okumaya devam et

Düğün fotoğrafçılığına Bakış

Hayatımızın en özel ve en unutulmaz zamanlarından biri de düğünlerimiz olsa gerek. Bu çok özel günümüzü en doğal haliyle hem hafızamızda hem de fotoğraflarla saklamak isteriz. Düğün fotoğrafçılığı, geçmişten bugüne tüm zamanlarda rağbet görmüş bir meslek olmuştur. Ancak zamanla, teknolojik gelişmeler ve bu işi profesyonel olarak hakkıyla yapanlar, sektörde, tercih edilen isimler arasında olmayı başarmışlardır. En unutulmaz günlerin, en unutulmaz fotoğraf karelerinden birkaçını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bakalım beğenecek misiniz???