2012 Nişan Yüzükleri

Evliliğe giden o güzel yolda nişanlanmak geçmişten günümüze kadar gelen ve daha ileri kuşaklara kadar gidecek olan bir adettir. Nişan yüzükleri de birbirlerine söz veren insanların bir nişanesi anlamında olduğundan çok önemli bir husustur.

Gelişen teknoloji tabiki de nişan yüzüklerinde de güzelleşme ve modernleşme bakımından değişikliklere yol açmış durumdadır.

Birçok mücevherart üretemi yapan firma piyasada satışları sürdürmektedir. Bu şirketlerden önde gelenleri sayacak olursak;

Altınbaş, goldaş, favori gibi kuruluşların yanı sırada jival, diamond gibi firmalar Türkiyede altın, pırlanta, gümüş ham maddeleri ile  bilezik, yüzük, takı ve aksesuar gibi eşyaların üretimlerini yapmaktadır.

Fiyatlar genel olarak kampanyaları da sayacak olursak 500 liradan başlayıp, 1000-2000-3000 ve üzeri fiyatlara çıkmaktadır. (kullanılan malzeme ve işcilik fiyatı etkilemektedir)

BİRÇOK MARKANIN BAŞTA NİŞAN YÜZÜK MODELLERİ AŞAĞIDA KATALOĞ EDİLMİŞTİR.

Modellere bakmak için ilk  yüzüğe tıklayınız, ardından diğer örneklere geçiş yapabilirsiniz. Yorum göndermek için ise aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir